Katrina Feike, Caterina Fake, Miltton Group

Katerina Feike pievienojas “Miltton Group” valdei

Katerina Feike, “Yes VC”, “Flickr” un “Hunch” līdzdibinātāja un “Sundance Film Institute” un “Lifeline SPAC” valdes locekle, pievienojas “Miltton Group” valdei.

Viņa ir ne tikai vairāku uzņēmumu līdzdibinātāja, bet arī vada raidierakstu par tehnoloģiju ietekmi uz cilvēci. Pateicoties savai lielajai pieredzei Silikona ielejā kā uzņēmējai un investorei, Feikei būs nozīmīga loma “Miltton” nepārtrauktās izaugsmes un starptautiskās paplašināšanās veicināšanā. Savu jauno amatu viņa sāka pildīt 2021. gada novembrī.

“”Miltton” līdzšinējais ceļš un nākotnes ambīcijas ir iespaidīgas. Uzņēmumam ir unikāls veids, kā apvienot uzņēmējdarbības, kultūras un sabiedrības kompetences, lai palīdzētu saviem klientiem orientēties un gūt panākumus šajā sarežģītajā un strauji mainīgajā pasaulē. “Miltton” organizācijai ir liels starptautisks potenciāls. Esmu pateicīga par šo iespēju parādīt Ziemeļvalstīm raksturīgo domāšanu arī pārējai pasaulei,” atklāj Katerina Feike.

“Mēs esam priecīgi sveikt Katerinu “Miltton” valdē. Viņas izcilais profesionālais ceļš, plašā sabiedriskā iesaiste un ievērojamie investores un uzņēmējas sasniegumi runā paši par sevi. Mēs esam gandarīti, ka varēsim izmantot viņas zināšanas un sadarbības tīklu globālajā start-up, investoru un tehnoloģiju ekosistēmā,” piebilst “Miltton Group” dibinātājs un izpilddirektors Matiass Jarnstroms.

Šīs vasaras sākumā “Miltton Group” valdei pievienojās arī bijušais Helsinku mērs Jans Vapaavuori.