Mēs palīdzēsim sasniegt jūsu mērķus!

Mūsu stāsts

“Miltton Latvia” ir starptautiska, pieredzes bagāta un profesionāla komunikācijas un biznesa konsultāciju aģentūra, kas palīdz saviem klientiem gūt panākumus un sasniegt izvirzītos mērķus, piedāvājot plašu pakalpojumu klāstu. Mēs nebaidāmies no izaicinājumiem un cenšamies rast jaunus, radošus risinājumus mūsu klientu vajadzībām, pārvēršot problēmas iespējās.

“Miltton Latvia” ir daļa no “Miltton Group”, kas dibināta 2001. gadā un kļuvusi par vienu no vadošajām komunikācijas aģentūrām Ziemeļvalstīs. “Miltton” nav uzbūvēts vienas dienas laikā. Uzņēmumu virza drosme un radošums. Mēs sekmējam klientu un sabiedrības kopējo izaugsmi, izmantojot visas savas iespējas. Mūsu mērķis ir būt uzticamam partnerim saviem klientiem visos Baltijas jūras krastos. 2016. gadā grupa paplašināja savu darbību, nodibinot “Miltton New Nordics” Igaunijā – tas atzīts par vienu no vadošajiem spēlētājiem komunikācijas jomā. Sperot nākamo loģisko soli, 2021. gada nogalē “Miltton” zīmols ambiciozi ienāca arī Latvijas tirgū.

“Miltton Group” komandā ir vairāk nekā 350 konsultantu ar plašu zināšanu loku un pieredzi, kas saistīta ar uzņēmējdarbību, plašsaziņas līdzekļiem, politiku, socioloģiju, kultūru, sportu, privāto sektoru un citām jomām. Apvienojot savas zināšanas un pieredzi, mēs palīdzam klientiem orientēties šajā nemitīgi mainīgajā pasaulē un kopīgiem spēkiem sasniegt izvirzītos mērķus.

“Miltton Latvia” piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, turklāt īsteno Baltijas līmeņa biznesa modeli un cieši sadarbojas ar Ziemeļvalstīm. Aģentūras pieeja apvieno starptautisku pieredzi un skatījumu uz lietām, plānošanu ar lokālajiem aspektiem un zināšanas par tirgus specifiku. Baltijas valstis ir nepieciešams uzlūkot kā vienotu tirgu, paturot prātā katras valsts atšķirības. “Miltton Latvia” uzskata, ka galvenā panākumu atslēgas ir cieša sadarbība un katras valsts unikalitātes atzīšana.

350+
Entuziastiski eksperti
30M€
Apgrozījums 2020. gadā
250+
Noorganizēti tiešsaistes un hibrīda pasākumi kopš 2020. gada

Mūsu mērķi

Sniegt zināšanās un pieredzē balstītas stratēģiskās konsultācijas Ziemeļvalstu reģionā, kurā bez Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Dānijas ietilpst arī IagaunijaI gaunija, Latvija un Lietuva.

Mūsu komandas Rīgā, Helsinkos, Stokholmā, Tallinā, Briselē un Vašingtonā strādā ar mērķi kļūt par uzticamāko padomdevēju vietējām un starptautiskajām organizācijām jaunajā Ziemeļvalstu reģionā. Uzņēmumam ir spēcīgi partneri arī vairākos citos tirgos, tostarp Lietuvā un Krievijā.

Mēs esam radoša, dinamiska un drosmīga aģentūra - padomdevējs un palīgs saviem klientiem, kuri šajā mainīgajā laikā vēlas realizēt idejas, kas ļaus tikt pamanītiem