Mēs palīdzēsim sasniegt jūsu mērķus!

Mūsu stāsts

Mūsu lielākais spēks ir dažādība – daudzpusīga profesionāļu komanda, sākot no ekologiem līdz juridiskajiem konsultantiem. Mūsu daudzveidība izpaužas arī spējā palīdzēt klientiem ne tikai Baltijā un Ziemeļvalstīs, bet arī daudzviet citur pasaulē. Mūsu birojus var atrast Helsinkos, Stokholmā, Tallinā un Rīgā, kā arī Briselē un Vašingtonā, taču ikdienā mēs strādājam arī ar saviem partneriem Viļņā, Varšavā un Kopenhāgenā. Esam pieraduši domāt plašāk, nekā tikai vienas valsts vai reģiona ietvaros un mūsu ambīcija ir kļūt par aizvien globālākiem spēlētiem.

Pārrobežu biznesa modelis nozīmē, ka aktīvā darbā tiek iesaistīti speciālisti no ikvienas valsts, kurā klients vēlas sasniegt savus mērķus. Mēs plānojam un pieņemam stratēģiskos lēmumus kopā, balstoties uz labāko praksi un pieredzi mūsu vietējos tirgos, taču plāna īstenošanu uzticam vietējiem speciālistiem – cilvēkiem, kuriem ir padziļināta izpratne par attiecīgo tirgu un nepieciešamie kontakti. Mēs ņemam vērā vietējās īpatnības un meklējam labākos veidus, kā sasniegt mērķus katrā tirgū. Mēs darbojamies atsevišķi, tomēr kopā – nodrošinot informācijas apriti, apmainoties ar idejām, daloties datos. Lai gan aiz katra projekta stāv globāla komanda, ikdienas darbā katrs klients sazinās un strādā ar vienu konsultantu no attiecīgās mērķa valsts – tādejādi klients var ērti un ātri saņemt visu nepieciešamo informāciju un atbalstu.

“Miltton Latvia” (daļa no “Miltton Group”) komandu veido nozares profesionāļi ar daudzpusīgām zināšanām un pieredzi. Ikviens komandas loceklis darbojas arī Latvijas Asociācijā sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP). “Miltton Latvia” ir Somijas tirdzniecības kameras Latvijā un Latvijas korporatīvās sociālās atbildības platformas “CSR Latvia” biedrs, kā arī Latvijas Komunikācijas asociācijas (LAKA) padomes loceklis.

350+
Entuziastiski eksperti
30M€
Apgrozījums 2020. gadā
250+
Noorganizēti tiešsaistes un hibrīda pasākumi kopš 2020. gada

Mūsu mērķi

Sniegt zināšanās un pieredzē balstītas stratēģiskās konsultācijas Ziemeļvalstu reģionā, kurā bez Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Dānijas ietilpst arī IagaunijaI gaunija, Latvija un Lietuva.

Mūsu komandas Rīgā, Helsinkos, Stokholmā, Tallinā, Briselē un Vašingtonā strādā ar mērķi kļūt par uzticamāko padomdevēju vietējām un starptautiskajām organizācijām jaunajā Ziemeļvalstu reģionā. Uzņēmumam ir spēcīgi partneri arī vairākos citos tirgos, tostarp Lietuvā un Krievijā.

Mēs esam radoša, dinamiska un drosmīga aģentūra - padomdevējs un palīgs saviem klientiem, kuri šajā mainīgajā laikā vēlas realizēt idejas, kas ļaus tikt pamanītiem