Komanda

Signe Sēne
Projektu direktore

signe.sene@miltton.com
+371 26612153
LinkedIn

Lasīt vairāk …

Signe sabiedriskajās attiecībās darbojas vairāk nekā četrus gadus, un šo gadu laikā iegūta pieredze gan privātajā, gan publiskajā sektorā vadot dažādus projektus, to skaitā vairākas nacionāla mēroga kampaņas. Signe savu pieredzi ieguvusi strādājot sabiedrisko attiecību aģentūrā, un viņas galvenā kompetence ir digitālās kampaņas, kurās iekļautas gan sadarbības ar viedokļa līderiem, gan daudzpusīga satura – rakstu un video materiālu sagatavošana un producēšana.

 

Sabiedrisko attiecību projektu pieredzē ir darbs ar tādiem klientiem kā VAS “Latvijas dzelzceļš”, Veselības ministrija, Slimību profilakses un kontroles centrs, Valsts policija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, “Sanofi Aventis Latvija”, AS “Latvijas valsts meži”, “Sonido”, SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate”” u.c.

 

Signei ir bakalaura grāds žurnālistikā un mediju studijās, un pirms darba uzsākšanas sabiedriskajās attiecībās viņa strādājusi kā žurnāliste tūrisma ziņu portālā Travelnews.lv.

 

Jana Bunkus
Sabiedrisko un publisko attiecību konsultante

jana.bunkus@miltton.com

+371 29170955

LinkedIn

Lasīt vairāk …

Jana par savu galveno profesionālo mīlestību dzīvē sauc sabiedriskās attiecības un komunikācijas nozari kopumā, kur nostrādāti gandrīz 18 gadi. Iegūta pieredze arī žurnālistikā. Vislielākā pieredze iegūta publiskajā pārvaldē, kā arī nevalstiskajā sektorā, līdz ar to uzkrātas zināšanas arī publiskajā komunikācijā jeb lobēšanā. Jana ir lektore vairākās Latvijas augstskolās, kā arī Komunikācijas virziena vadītāja Biznesa augstskolā Turība, vairāku komunikācijas blogu un rakstu autore un līdzautore.

Marta Mackeviča
Izpilddirektore (CEO) un stratēģiskā konsultante

marta.mackevica@miltton.com
+371 20393183
LinkedIn

Lasīt vairāk …

Martai ir vairāk nekā 13 gadu pieredze sabiedriskajās attiecībās, kas ietver gan darbu valsts pārvaldē, gan privātajā sektorā (Latvijas un starptautiskās organizācijās), gan NVO. Strādājusi sabiedrisko attiecību aģentūrā, vairāk nekā piecus gadus bijusi Latvijas Republikas tieslietu ministra padomniece, bijusi arī Biznesa augstskolas “Turība” attīstības direktore, atbildot par augstskolas tēlu un attīstības stratēģijas veidošanu un īstenošanu.

 

Sabiedrisko attiecību projektu pieredzē ir darbs ar banku sektora uzņēmumiem, piemēram, AS “Expobank”, kā arī ar Latvijas Bobsleja un skeletona federāciju, uzņēmumu “Venden”, LIKTA, “Volkswagen” komerctransportu, Latvijas Privāto pirmsskolu biedrību, dažādām politiskajām organizācijām, restorāniem u.c. nozaru uzņēmumiem. Martai ir maģistra grāds tiesību zinātnē, šobrīd viņa studē juridisko zinātņu doktorantūras programmā Rīgas Stradiņa universitātē.