Tūrisma operators Join UP! Baltic pievienojas “Miltton Latvia” klientu lokam

Ukrainas vadošais tūrisma operators Join UP! uzsācis darbību Baltijas valstīs. Lai sekmētu zīmola atpazīstamību reģionā, kā arī veicinātu ceļotāju interesi, kompānija par sabiedrisko attiecību partneri izvēlējusies “Miltton Latvia”. Join UP! Baltic darbosies Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, tāpēc izvirzīto mērķu sasniegšanai aģentūra sadarbosies ar “Miltton” grupas uzņēmumu Igaunijā – “Miltton New Nordics”, kā arī partneriem Lietuvā – kompāniju “Virtuozai”.

Balstoties uz plašo pieredzi darbā ar tūrisma un viesmīlības nozares klientiem, “Miltton Latvia” ar dažādu sabiedrisko attiecību instrumentu un mediju komunikācijas palīdzību sniegs atbalstu Join UP! Baltic ceļā uz kompānijas mērķu sasniegšanu.

“Apvienojot starptautisku pieredzi, mūsdienīgu skatījumu un zināšanas par reģiona tirgus specifiku, palīdzēsim mūsu klientam sasniegt jau definētos, kā arī nākotnes mērķus. Jau iepriekš esmu uzsvēris, ka Baltijas valstis nepieciešams uzlūkot kā vienotu tirgu, paturot prātā katras valsts atšķirības. Šis ir lielisks projekts, kurā mēs, sadarbojoties ar kolēģiem Lietuvā un Igaunijā, varam realizēt šo pieeju,” uzsver “Miltton Latvia” valdes priekšsēdētājs Viesturs Deksnis.

Vairāk nekā 20 darbības gadu laikā (kopš 2001. gada) Join UP! no tūrisma aģentūras ir izaudzis par Ukrainas lielāko tūrisma operatoru. Uzņēmuma partneru tīklā Ukrainā ir vairāk nekā 7 000 ceļojumu aģentu un aptuveni 130 aģentūras. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Kijivā. Reģionālie biroji atrodas Harkivā, Odesā, Dnipro un Ļvivā. Starptautiskās pārstāvniecības un partneru tīkli ir arī Moldovā un Kazahstānā.