“Miltton Latvia” kļūst par Somijas Tirdzniecības kameras Latvijā biedru

Šī gada martā “Miltton Latvia” pievienojās nevalstiskai, bezpeļņas organizācijai Somijas Tirdzniecības kamerai Latvijā, iegūstot statusu “BIG Corporate member”.

Uzņēmuma klātbūtne Somijas Tirdzniecības kamera Latvijā saimē sniegs iespēju “Miltton Latvia” komandai vēl efektīvāk palīdzēt Latvijas uzņēmumiem iekarot Somijas tirgu, bet Ziemeļvalstu komersantiem – ienākt Baltijas tirgū.

“Esam pagodināti, ka varam būt daļa no Somijas Tirdzniecības kameras Latvijā un iesaistīties starptautiskas uzņēmējdarbības veidošanā. Ticu, ka “Miltton Latvia” klātesamību organizācijā novērtēs arī mūsu esošie un topošie klienti,” komentē “Miltton Latvia” valdes priekšsēdētājs Viesturs Deksnis.

Saviem biedriem Somijas Tirdzniecības kamera Latvijā piedāvā sadarbību ar organizācijas biznesa tīkliem, Somijas vēstniecību, citām tirdzniecības kamerām Latvijā un vairāk nekā 50 lielākajām Somijas un Latvijas uzņēmumiem. Organizācijas biedru lokā ir tādi uzņēmumi kā “Paulig”, “Neste”, “OP Corporate Bank”, “YIT Latvia”, “Lindström”, “Stockmann”, “Fazer” un daudzi citi.

Somijas Tirdzniecības kamera Latvijā tika dibināta 1992. gadā. Tās mērķis ir veicināt Somijas uzņēmumu darbību Latvijā, kā arī attīstīt Somijas un Latvijas savstarpējo sadarbību. Organizācija palīdz komersantiem savstarpēji sadarboties vienam ar otru un vietējām varas iestādēm, radot sinerģiju un palielinot iespēju Latvijas uzņēmumiem iekļūt Somijas tirgū un otrādi. Tāpat Somijas Tirdzniecības kamera Latvijā ir arī aktīva Ārvalstu investoru padomes Latvijā dalībniece.